Nie wiesz jak zaaranżować ścianę przy schodach? Wybierz sztukaterię!

Ściana przy schodach stanowi istotną część dobrze urządzonego domu. Niestety często nie poświęcamy jej wystarczająco dużo uwagi, a szkoda, bo odpowiednio zaaranżowana potrafi sprawić, że cała przestrzeń ze schodami nabiera blasku.

Na pewno niezbyt fortunnym pomysłem jest zostawienie białej ściany. Taka opcja jest przede wszystkim bardzo mało  praktyczna. Powierzchnia przy schodach jest narażona na różnego rodzaju otarcia czy uszkodzenia, w związku z tym warto pomyśleć o czymś nie tylko efektownym, ale przede wszystkim trwałym i łatwym w utrzymaniu czystości.

Według nas idealnym rozwiązaniem jest boazeria lub sztukateria. Takie ozdoby są bardzo trwałe i odporne na delikatne uszkodzenia. Kolejną korzyścią  jest to, że możemy je łatwo myć za pomocą zwykłej szmatki nasączonej wodą.

Na tym jednak nie koniec zalet wspomnianych ozdób.Położone przy schodach sprawiają, że całe pomieszczenie nabiera klasy i elegancji. Ponadto możemy je zestawić z tapetą lub rodzinną galerią zdjęć.

Taką boazerię lub sztukaterię możemy pomalować na dowolny kolor w zależności od naszych preferencji. Dla niezdecydowanych polecamy białą, klasyczną sztukaterię, która z pewnością  będzie prezentować się doskonale i ponadczasowo.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *