Modna, różowa sztukateria

Jeszcze do niedawno róż był kojarzony z brakiem dobrego gustu, kiczem i przesadą. Na szczęście czasy gdy ta wdzięczna barwa była demonizowana mamy już za sobą!  Róż powraca w wielkim stylu! Bardzo nas to cieszy, gdyż kolor różowy jest tak naprawdę barwą prawdziwej, bezinteresownej miłości.

Obecnie projektanci na całym świecie chętnie wprowadzają nie tylko dodatki w tym odcieniu, ale również malują ściany na ten kolor. Hitem jest także sztukateria w kolorze różowym. Bardzo popularny jest blady, pudrowy odcień różu. Jednak modny jest także róż w odcieniu brzoskwiniowym czy ten wpadający w śliwkę.

Sztukateria w takim kolorze to doskonały pomysł na urządzenie wyjątkowego, kobiecego wnętrza, jak garderoba czy łazienka.

Jeśli nie chcemy przesadzić z ilością różu, możemy pomalować tylko jedną ścianę na ten kolor. Pozostałe mogą być białe lub szare.

Róż pięknie się komponuje zarówno ze srebrnymi jak i złotymi dodatkami. Warto się na niego odważyć, bo prezentuje się naprawdę zjawiskowo. Ponadto ma zbawienny wpływ na nasze samopoczucie. Łagodzi stres i wprowadza nas w pozytywny nastrój.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *