Jak zaaranżować ścianę z telewizorem?

Ściana z telewizorem jest jednym z kluczowych elementów dobrze urządzonego salonu. Jeśli zależy nam na tym, by komponowała się z resztą pomieszczenia, warto poświęcić jej trochę czasu.

Dziś chcieliśmy Wam pokazać, jak doskonale prezentuje się telewizor na ścianie ozdobionej sztukaterią. Taka sztukateria nie tylko prezentuje się szykownie i elegancko, ale również doskonale wydziela poszczególne strefy i funkcje.

Na zdjęciu poniżej w fantastycznym salonie zaprojektowanym przez rosyjską markę Studia 54 widzimy, że na środku jest miejsce na telewizor, a po bokach została wydzielona przestrzeń dla efektownych kinkietów. Wszystko jest ozdobione sztukaterią dzięki czemu został spotęgowany efekt ładu i harmonii.

Kładąc sztukaterię na ścianie z telewizorem należy oczywiście całe wnętrze urządzić w tym samym klimacie. Można sztukaterię zastosować w całym salonie, ale nie jest to konieczne. Wystarczy, że za sprawą dodatków i mebli nawiążemy do jej klimatu.

Tak ozdobiona ściana nabierze wyjątkowego charakteru.  Jeśli chodzi o kolor sztukaterii, to najbardziej uniwersalna będzie biel, która idealnie podkreśli kontrast między ścianą a telewizorem.

Jak Wam się podoba taka ozdoba w salonie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *