Chcesz stworzyć magiczny pokój dla dziecka? Zastosuj sztukaterię lub boazerię!

Urządzenie pokoju dla dziecka to nie tylko wielka przyjemność , ale również spore wyzwanie! Taka przestrzeń z jednej strony powinna być dostosowana do dziecięcych potrzeb, a z drugiej  powinna wyglądać spójnie i harmonijnie.

Jak połączyć elegancję i dobry smak z dziecięcymi motywami? Bardzo prosto! Wybierz słodką, oryginalną tapetę i zestaw ją z sztukaterią lub boazerią!

Obecnie na rynku mamy ogromny wybór oryginalnych, dziecięcych tapet. Niektóre z nich są tak urocze i wyjątkowe, że nawet zastosowane w pokoju osoby dorosłej nadal wyglądałyby świetnie!

Jeśli dobierzemy do tapety białą sztukaterię,  zadbajmy o to, by pozostałe dodatki nawiązywały do jej delikatnego i eleganckiego charakteru.

Do pokoju chłopca możemy wybrać ciemniejszą sztukaterię bądź boazerię, na przykład szarą lub granatową i połączyć ją z energetycznymi pomarańczowymi lub żółtymi dodatkami.

Sztukateria i boazeria zestawione z tapetą to rozwiązanie, które jest dobre dla osób, którym szybko nudzą się konkretne motywy. Po jakimś czasie możemy nakleić nową tapetę i pozostawić bazę w postaci zabudowy ściennej. Dzięki temu zabiegowi  pokoik naszego dziecka ponownie nabierze  niepowtarzalnego  charakteru!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *