Gorący trend – kolorowa boazeria

Biała boazeria to bez wątpienia  klasyka, która prawdopodobnie nigdy nie wyjdzie z mody. Jeśli jednak chcemy nieco ożywić naszą przestrzeń i dodać do niej trochę wiosennych barw, warto rozważyć kolorową boazerię.

Taka ozdoba to obecnie jeden z wiodących trendów wnętrzarskich. Projektanci chętnie sięgają po takie barwy jak błękit, granat, fiolet czy bordo. Boazeria pomalowana na takie kolory z pewnością będzie oryginalną ozdobą każdego pomieszczenia.

Jeśli zdecydujecie się na taką boazerię, warto pamiętać o dobraniu odpowiedniego koloru na górną część ściany oraz o dobraniu odpowiednich dodatków.

Ostatnio coraz większą popularnością cieszy się trend polegający na malowaniu ściany i boazerii na ten sam kolor. Jest to wygodna i ekonomiczna opcja aczkolwiek należałoby w takim wypadku wprowadzić dodatki i akcesoria, które ożywią całą przestrzeń.

Odważni mogą również połączyć kolorową boazerię z oryginalną tapetą dopasowaną do całości lub z szablonami malarskimi. Możemy też położyć boazerię na całą ścianę, uzyskamy wówczas ciekawy i oryginalny efekt.

Warto wprowadzić kolory do swojego wnętrza nie tylko ze względu na ich walory estetyczne, ale również dlatego, że poprawiają nam humor i dodają energii.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *